Trebbe Wonen B.V.
-
Tubantiasingel 63
7514 AB Enschede - Contactgegevens van dit bedrijf
- 088 2590000
- info@trebbe.nl
- www.trebbe.nl
Gemiddelde scores
Recensies van klanten
Anoniem, Wageningen
Nieuwbouw: Tussenwoning/hoekwoning
Woning werd netjes opgeleverd en tijdens de oplevering werden de meeste gebreken direct opgelost. De communicatie beoordelen we minder goed omdat relevante wijzigingen niet gecommuniceerd werden. Wij vernamen deze vaak pas van derden of na navraag uit eigen initiatief.
Anoniem, Wormerveer
Nieuwbouw: Vrijstaande woning
We hebben bijna 6 weken de sleutel en er zijn nog steeds gebreken aanwezig .
Anoniem, Nijmegen
Nieuwbouw: Tussenwoning/hoekwoning
Zoals eerder benoemd zijn we tevreden over de bouw etc. Wat erg is tegengevallen is de communicatie en afhandeling van vragen en klachten richting de begeleiders. In sommige gevallen hebben we geen tot erg late reactie ontvangen.
Anoniem, Huissen
Nieuwbouw: Vrijstaande woning
schandalige afwerken van dagkanten beton, die je als klant zelf mag oplossen, wordt met dikke vette kitranden geprobeerd weg te werken. schilderwerk afgeraffeld.
Anoniem, Nijmegen
Nieuwbouw: Tussenwoning/hoekwoning
Mensen die je tegen kwam op de werkplaats waren erg aardig evenals de woonbegeleider op momenten dat er met elkaar gesproken is. Veranderingen werden snel opgenomen en gewijzigd als daar om gevraagd werd.
Anoniem, Nijmegen
Nieuwbouw: Tussenwoning/hoekwoning
Zonder meer een oké bouwer. Echter communicatie over op te pakken verbeterpunten in huis kan echt beter.
Anoniem, Wormerveer
Nieuwbouw: Tussenwoning/hoekwoning
Kwam altijd z'n afspraken na. Geweldige bouwvakkers, ga zo door Trebbe!
Anoniem, Huissen
Nieuwbouw: Nieuwbouw overig
Trebbe is snel, helaas een aantal bouwfoutjes, bij kleine aanpassingen/veranderingen tijdens de bouw is dat vrijwel tot niet mogelijk
Anoniem, Huissen
Nieuwbouw: Tussenwoning/hoekwoning
veel opleverpunten, men doet gewoon hun werk, maar als iets kapot is wordt het wel gewoon geplaatst of gebruikt. wanneer men gebreken aangeeft wordt daar niet direct op ingespeeld of terug communicatie op gegeven. achteraf wordt niet gevraagd of Trebbe nog iets voor ons kan betekenen en of alles naar wens is. Oplevering was van hier is de sleutel, waardoor het geen "echt" en "mooi" moment was.