Beoordeel deze aannemer Klik hier

Gemiddelde scores

Orde en netheid 8,3

Afspraken nakomen 8,2

Vakmanschap 8,5

Advies 8,4

Communicatie 7,5

Prijs/kwaliteit 8,1

25 december 2019

Anoniem, ARNHEM

Nieuwbouw: Vrijstaande woning

Slechthuis

Dunnere isolatie aangebracht dan overeengekomen, topgevels (met glaswol i.p.v. PIR) voldoen niet aan het Bouwbesluit, (sinds 2015 bouwen ze al die gevels die zogenaamd Rc 4,5 hebben, maar dat bij lange na niet halen) overtollig zand op kavel buren gestort, constructiefout bij vide waardoor we nu met zware stalen balken in de woonkamer zitten, vijf maanden bouwtijdvertraging, maar niet de huur van tijdelijke woonruimte willen betalen, aangetekende brieven worden niet beantwoord of afgehaald, ze willen de steigers weghalen als je nog moet keimen (afspraak met adviseur), extra betaald voor top-isolatie maar niet gekregen, kortom een ramp.

Reactie Selekthuis

Wij vinden het bijzonder vervelend dat de bouw van uw casco woning voor u niet is geworden wat u ervan had verwacht.

In uw review rekent u ons een aantal punten aan. Wij zijn het inhoudelijk met deze punten niet eens, maar aangezien de zaak momenteel onder de rechter is voelen wij ons niet vrij op deze punten inhoudelijk te reageren.
Wij stellen voor om na uitspraak van de rechter, onze zijde van het verhaal toe te lichten, zodat lezers van deze review zich een goed beeld kunnen vormen van de situatie.

Directie SelektHuis

Orde en netheid nvt

Afspraken nakomen nvt

Vakmanschap nvt

Advies nvt

Communicatie nvt

Prijs/kwaliteit nvt

2