Logo Bouwnu

Bouwen met vertrouwen

Gemiddelde scores

Afspraken nakomen
8,3
Advies
7,7
Communicatie
7,8
Vakmanschap
8,4
Prijs/kwaliteit
7,8
Orde en netheid
8

Review voor Bouwbedrijf Roosdom Tijhuis b.v.

4 maart 2026

Erik Waanders, Epe

Nieuwbouw: Vrijstaande woning

Na de oplevering is alles anders

Tijdens de bouw waren de ervaringen en de contactmomenten met RT goed en prettig (ik zou een 9 geven). Hoe anders is dat na de oplevering. Tijdens de oplevering (in februari 's morgens om half 9 in een huis zonder lampen) was de eerste opmerking: er is lekkage in de badkamer, maar dat gaan we oplossen. De volgende morgen sijpelde het water uit het plafond in de keuken. Na een hele dag hakken en breken in de badkamervloer bleek een afvoerleiding door de elektricien doorboord te zijn. Gevolg is dat enkele dagen voor de verhuizing de badkamervloer opnieuw betegeld moet worden.

Een lekkende buitenkraan veroorzaakt een lekkage in de keuken aan de muur. Volgens de uitvoerder is het slechts condens. Echter bij ieder gebruik van de buitenkraan wordt de plek op de nieuw gestucte muur zichtbaar.

De wasmachine-aansluiting werd opgeleverd zonder kraan. Na veel aandringen werd uiteindelijk de kraan geplaatst. De volgende dag bleek die kraan ook te lekken. Omdat wij klaar waren met het prutswerk hebben wij op eigen kosten een installateur ingeschakeld. Wat bleek: de kraan was nauwelijks of niet voorzien van isolatietape. Er is vanuit RT (met name de uitvoerder) erg weinig meedenkend vermogen en empathie. Als toekomstig bewoner levert dit enorm veel extra stress en irritatie op, verdwijnt het plezier in de nieuwe woning als sneeuw voor de zon en zie je er tegenop om tijdens de bewoning water (douche, wasmachine etc) te gebruiken.

Order en netheid 3
Afspraken nakomen 4
Vakmanschap 4
Advies 4
Communicatie 3
Prijs/kwaliteit 5
5