Mulder Aannemersbedrijf B.V.
Engelbertsweg 7
7554 SN Hengelo
T. 074 3676407
info@mulderaannemersbedrijf.nl
www.mulderbouwt.nl
Engelbertsweg 7
7554 SN Hengelo
T. 074 3676407
info@mulderaannemersbedrijf.nl
www.mulderbouwt.nl
Mulder Aannemersbedrijf is opgericht in 1963 door de heren Vossebeld en Mulder. Harde werkers met passie voor hun vak en met veel ervaring in de bouwwereld. Die sterke grondhouding is voortgezet in Mulder Aannemersbedrijf onder leiding van Bas ter Avest en Ard Nieland. Waar nodig en praktisch, versterken zij hun vaste bouwteam met professionele specialisten uit de regio.
Stuk voor stuk mensen om voor 100% op te vertrouwen qua: vakmanschap, inzet en eerlijkheid, proactieve instelling; meedenken en streven naar de beste kwaliteit, flexibiliteit waar wenselijk.
Naast woningbouw en verbouw is Mulder Aannemersbedrijf uw partner voor utiliteitsbouw, hallenbouw, agrarische bouw en renovatie of (her)ontwikkeling.
Zeer aanbevolen!
Hoge kwaliteit, heldere communicatie en prettige samenwerking Lees verder
Kundig bouwbedrijf die helder communiceert en afspraken nakomt
Wij hebben onze badkamer door Mulder laten verbouwen in onze jaren 30 woning. Dit was een behoorlijk omvangrijke klus, omdat de vloer en wanden ook geïsoleerd moesten worden en daarbij... Lees verder
Bouwen met Mulder is een feestje!
Aannemersbedrijf Mulder heeft ruim 2 jaar geleden bij ons naar volle tevredenheid een aanbouw en woonkeuken gerealiseerd waar wij nog iedere dag van genieten. Ook het gehele bouwproces is met... Lees verder