Beoordeel deze aannemer Klik hier

Gemiddelde scores

Orde en netheid 8,4

Afspraken nakomen 8,5

Vakmanschap 9

Advies 8,4

Communicatie 8,4

Prijs/kwaliteit 7,7

05 november 2025

Saskia, Bergschenhoek

Nieuwbouw: Tussenwoning/hoekwoning

Gelukkig heeft Manon veel goed gemaakt....

We zijn niet tevreden over de informatieverstrekking bij de aankoop van onze nieuwbouwwoning van Kroon & de Koning. Er zijn in het verkoopproces bij ons vele fouten de revue gepasseerd, waarvan de grootste fout: De foutieve informatie over de vermoedelijke opleverdatum bij de aankoop. Hier zat een jaar verschil in!! Er is nooit helder gecommuniceerd hierover. De verkoopbegeleiders proberen veel goed te maken wat de organisatie laat liggen. Knap dat deze dames hun werk nog leuk vinden. Als je zoveel onzin aan de verkopers moet 'verkopen' zou ik toch niet meer met plezier mijn werk doen.

Reactie Kroon & de Koning bv

ankjewel dat je de moeite neemt om een review te plaatsen, dat waarderen we zeer zeker.

Vervelend te lezen dat er tijdens het eerdere verkooptraject onjuistheden zijn geweest. Vanaf het moment dat jullie bij ons "aan tafel" kwamen hebben we onze planning voor de bouw met jullie gedeeld en e.e.a. ook uitgebreid besproken. Zoals tevens in mijn recente persoonlijke mail aan jullie beschreven wil ik wil jullie bedanken voor je openheid.

We lopen met de bouw gelukkig goed op schema ten opzichte van de door ons tijdens het koperstraject afgegeven prognose en proberen dat uiteraard zo vol te houden.

We gaan er een mooi project van maken en kijken met jullie uit naar de oplevering.

Hartelijke groet,
Sandra, Romy en Manon

Orde en netheid 6

Afspraken nakomen 1

Vakmanschap 6

Advies 6

Communicatie 3

Prijs/kwaliteit 3

5