Logo Bouwnu

Bouwen met vertrouwen

Gemiddelde scores

Afspraken nakomen
8,1
Advies
7,9
Communicatie
7,9
Vakmanschap
8,6
Prijs/kwaliteit
8
Orde en netheid
7,8

Review voor Hegeman Ontwikkeling B.V.

26 december 2025

Ed & Ineke, Norg

Nieuwbouw: 2 onder 1 kap

Goede start, hobbels aan het eind

Het traject vanaf eerste contact tot na de zomerbouwvak verliep heel goed. Alle onze vragen werden snel en adequaat beantwoord. Jammer is dat vanaf de zomerbouwvak de prognose begon te schuiven en uiteindelijk mijlen ver uitkwam tov wat in voorjaar 2025 werd verwacht.

Ja, dat kwam door de nuts en andere leveranciers, maar is de taak van Hegeman om er voor te zorgen dat alles volgens planning verloopt. Dat is jullie niet gelukt.

Ook willen we nog terugkomen op het proces rond het sanitair, met name de tegels. Jullie eerste keuze om dit te verdelen over 3 leveranciers (1 om te kiezen, 1 om te leveren, en 1 om te plaatsen) was echt verkeerd. Hou dit te allen tijde bij 1, ook als dat jullie wat meer oplevert en/of dat moet wegen raamcontracten. Voor ons als klant blijft dit als uiterst negatief hangen.

Tot slot de oplevering. Het proces rond de verwarming was onvoldoende. De persoon die namens jullie aanwezig bij de oplevering was, was niet op de hoogte in welke fase de verwarming zich bevond. Was het inregelproces nu wel of niet afgerond ? Helaas niet doorgevraagd. Gevolg was dat bleek dat de verwarming gewoon uit stond. Pas na een paar dagen is dit door Hoppenbrouwer geregeld. Met dank aan Claudi die er achter aan is gegaan. Ook ontbrak uitleg over theromostaat. Over wat er mogelijk is, wat een goede instelling is. In home dna ook niets gevonden. Je moet het zelf maar uitzoeken.

UIteraard blijven de kritische zaken hangen bij het schrijven van een review. We zijn heel blij met ons huis, het is mooi geworden, en hopen er lang van te gaan genieten.

Dank aan de inzet en begeleiding van iedereen, speciaal Jonneke.

Order en netheid 6
Afspraken nakomen 7
Vakmanschap 8
Advies 0
Communicatie 8
Prijs/kwaliteit 8
7