Logo Bouwnu

Bouwen met vertrouwen

Over Drent & Welling - ThuisinBouwen

Drent & Welling BV (Blaricum) – ThuisinBouwen
Thuis in kwaliteit, thuis in bouwen. Meer dan het realiseren van luxe villawoningen: wij maken woonwensen waar.

Drent & Welling BV is onderdeel van ThuisinBouwen: een landelijk opererende bouwgroep met vijf gespecialiseerde bouwbedrijven, waaronder HMU Olsthoorn (De Lier), Bot & van der Ham (Meerkerk), Zee & Bra (Steenbergen) en Kamp (Heerhugowaard).
Samen staan we garant voor een persoonlijke, zorgeloze en hoogwaardige bouwervaring.

Wij begeleiden u van het eerste idee tot de oplevering van uw droomhuis. Van kavelkeuze en ontwerp tot uitvoering en nazorg: wij behartigen uw belangen in elke fase van het proces.
In ons inspiratiecentrum in Meerkerk ontdekt u bovendien de nieuwste woonideeën en materialen, een plek waar dromen vorm krijgen.

Waarom kiezen voor ThuisinBouwen?
• Eén aanspreekpunt voor het hele bouwtraject
• Persoonlijke begeleiding en advies
• Hoogwaardige afwerking en betrouwbare uitvoering
• Landelijke dekking met lokale betrokkenheid

Bij ThuisinBouwen staat u als klant écht centraal. Wij bouwen niet alleen huizen, maar realiseren woonwensen.

🔗 Meer weten of inspiratie opdoen? Bezoek onze website: www.thuisinbouwen.nl

Type werkzaamheden

Nieuwbouw

  • Appartement
  • Tussenwoning/hoekwoning
  • 2 onder 1 kap
  • Vrijstaande woning
  • Cataloguswoning

Werkgebied

Nederland
Afspraken nakomen
9,2
Advies
8,4
Communicatie
8,5
Vakmanschap
9,2
Prijs/kwaliteit
8,5
Orde en netheid
8,9

Reviews

Roland en Wijnanda van Barneveld, Leersum

Nieuwbouw: Vrijstaande woning

Geweldig
Goede begeleiding van begin tot eind. Onze woning is netjes gebouwd met ervaren personeel en onderaannemers. Ook het administratieve proces en het digitale programma daarbij, houdt de klant goed op de hoogte en kan er snel overleg worden gepleegd. Al met al raden wij ThuisinBouwen zeker aan.
23 januari 2026
Lees verder
10

Willem, Soest

Nieuwbouw: Appartement

Degelijk en mooi werk afgeleverd.
Het hele traject is voor ons probleemloos verlopen. Nu gaan we de fase van de nazorg in. Ik ben benieuwd of dit net zo soepel gaat verlopen. Ons meerwerk is goed uitgevoerd. Het stucwerk ziet er strak uit. Ook het tegelwerk in de badkamer en het toilet laat zien dat er vaklui aan gewerkt hebben. Jammer dat de spiegel in de badkamer niet direct op de electra is aangesloten. Naar verwachting komt dit op korte termijn goed. Wij verwachten binnenkort definitief in ons appartement te gaan wonen.
28 april 2025
Lees verder
8

Hella, Amersfoort

Nieuwbouw: Vrijstaande woning

In één woord UITMUNTEND
Uiterst betrouwbare en professionele aannemer. Veel aandacht voor de klant die een droomwoning wil realiseren. Onze volgende woning bouwen we zonder twijfel met dezelfde aannemer. Van harte aan te bevelen dus.
10 april 2025
Lees verder
10

Afgeronde projecten

Kenmerken