31 juli 2025
Steffie, Utrecht
Verbouw: Keuken
Schandalige ervaring met Bouwrob
Wij hebben via IKEA een keuken aangeschaft en Bouwrob werd ingeschakeld voor de installatie.
Vooraf kwam er een adviseur van Bouwrob (Peter) langs om te bekijken welke voorbereidingen nodig waren. Peter was tijdens deze opname zo gefixeerd op meerwerk verkopen, dat hij totaal niet gekeken heeft wat er al bestond.
Peter gaf aan dat er een extra groep moest worden aangelegd en dat daarvoor de vloer in de gang en een andere kamer eruit moest, omdat er een sleuf gezaagd moest worden in de ondervloer. Op zijn advies hebben wij dit, met de nodige kosten en moeite, gedaan. We hebben zelfs foto’s gestuurd ter bevestiging.
Maar wat blijkt? Wanneer de monteurs later langskwamen voor de elektriciteit, stonden ze te lachen. Er waren namelijk nog twee loze leidingen met trekdraad waar ze eenvoudig extra groepen doorheen hadden kunnen trekken. Al dat hak- en breekwerk was dus totaal overbodig. Hoe kun je jezelf adviseur noemen als je zulke fouten maakt?
We hebben dit gemeld bij Bouwrob, maar je raadt het al, geen enkele reactie. Geen excuses, geen compensatie, helemaal niks.
Het heeft ons een hoop geld, tijd en frustratie gekost, en de verantwoordelijkheid nemen ze niet.
Als ik één tip mag geven: doe het niet. Zoek een partij die wél weet waar ze mee bezig zijn en hun fouten niet negeert.