16 mei 2017
Anoniem, Utrecht
Nieuwbouw: Tussenwoning/hoekwoning
Beter, helder en transparanter communiceren naar kopers toe. Afspraken opvolgen en wanneer dit niet kan z.s.m. aangeven aan kopers zodat kopers meer begrip kunnen krijgen voor de situatie en waar mogelijk mee kunnen denken.
Het bouwproject verliep redelijk volgens schema. Uiteindelijk hebben we maar 3 weken vertraging opgelopen, wat redelijk acceptabel is.
Van Bekkum communiceert alleen vrij traag. Vaak moet je dagen wachten op een reactie. Vervolgens krijg je een onvolledige reactie waar je dan zelf weer achter aan moet gaan om zaken geregeld te zien. Als bv is gezegd dat in week x op een vraag wordt teruggekomen, ontvangen we in de afgesproken week x geen antwoord.
Van Bekkum komt zelf niet met voorstellen voor oplossingen bij problemen die zij hebben veroorzaakt, maar verwacht dat de koper zelf met een oplossing komt.
Van Bekkum schuilt zich achter onderaannemers, Van Bekkum blijft hoofdaannemer van het project en moet zelf zorg dragen voor een tijdige en correcte opvolging van gemaakte afspraken. Uitloop is acceptabel, maar hierover wordt vervolgens niet gecommuniceerd naar de koper. En moet de koper zelf weer contact opnemen hierover.
Inmiddels zijn we bijvoorbeeld al 2 maanden bezig met enkele opleverpunten.