Logo Bouwnu

Bouwen met vertrouwen

Over Bouwmij Janssen B.V.

Bouwmij Janssen focust zich voornamelijk op woningbouw en aanverwante functies. Onze club bestaat uit ca. 70 medewerkers en het werkgebied bevindt zich in de provincies Limburg, Noord-Brabant en Gelderland.

Van oorsprong is Bouwmij Janssen een Venrays' familiebedrijf maar tegenwoordig varen we onder de vlag van ASVB. Het familiaire karakter is echter overeind gebleven. En dat vinden we ook heel belangrijk: immers, onze mensen maken het bedrijf. Met hun passie, vakkennis en enthousiasme maken wij samen met veel plezier mooie projecten.

Wij richten ons op langdurige relaties met terugkerende opdrachtgevers. Immers een terugkerende klant is een tevreden klant. Daarnaast werken we graag samen met vaste partners, omdat wij van mening zijn dat een team wat goed is ingespeeld op elkaar de beste resultaten behaald.

Type werkzaamheden

Nieuwbouw

  • Appartement
  • Tussenwoning/hoekwoning
  • 2 onder 1 kap
  • Vrijstaande woning
  • Commerciële plinten
  • Zorg-gerelateerde woonvoorzieningen

Werkgebied

Nederland
Afspraken nakomen
6,5
Advies
6,1
Communicatie
5,9
Vakmanschap
8,5
Prijs/kwaliteit
7,4
Orde en netheid
7,2

Reviews

Adlw, Sittard

Nieuwbouw: Appartement

Alsof je een pakje boter koopt
Onder druk moet je besluiten nemen over meerwerk, zonder dat er nog gestart is met bouwen. Sanitair moet je via de computer bestellen. Op zo'n digitaal plaatje zie je de kwaliteit van het product niet. Waardeloos proces. De verkoopfolder spreekt trouwens over luxe woningen, de producten in deze woningen worden niet meer gebruikt in de sociale woningbouw. (10×10 witte tegeltjes, goedkoopste wc-bril van de gamma, opdekdeurtjes). Over het verloop van het proces wordt je niet op de hoogte gehouden en ben je afhankelijk van medebewoners die in de buurt wonen en eens een foto delen. Beloftes bij het verkoopproces worden niet nagekomen en je wordt voor leugenaar uitgemaakt als je hier iets van zegt. Veranderingen die de vve willen kunnen alleen als je binnen drie weken de handtekeningen van alle bewoners binnen zijn. De aannemer kan wel aanpassingen doen onder het mom van de gemeente wilde dit. Als je vraagt om dit te veranderen op de revisietekeningen/splitsingstekeningen kan dit niet. De vve ondersteuning en oprichting vindt pas plaats na oplevering van het project en dan is de oplevering zogenaamd goedgekeurd door de voorganger van de vve. Tijdens het bouwproces zouden we enquêtes krijgen over de voortgang. Ik denk dat ze aanvoldoelde dat het niet goed zou uitpakken.... Foute spelletjes. De kwaliteit van het bouwwerk is oké, maar was beter geweest als geen gebruik was gemaakt van de goedkoopste bouwproducten.
28 april 2026
Lees verder
4

Bas, Cuijk

Nieuwbouw: Appartement

Prima bouwbedrijf
Enerzijds goede communicatie en meedenken over een door ons geconstateerd probleem tijdens meetuurtje. Daar in tegen niet openstaan en geen oplossing aanbieden voor een ander geconstateerd punt, dat is dan weer jammer.
18 april 2026
Lees verder
8

hans, Tegelen

Nieuwbouw: 2 onder 1 kap

mooie woning maar hier en daar beter op de kwaliteit letten zoals stucwerk en trap.
ruim voldoende maar jammer van enkele puntjes.
12 april 2026
Lees verder
6

Afgeronde projecten

Kenmerken