Logo Bouwnu

Bouwen met vertrouwen

Over Bouwbedrijf van Lierop

Het familiebedrijf Bouwbedrijf van Lierop is gevestigd in Ommel, gemeente Asten. In 1988 is het bedrijf opgericht door Pieter van Lierop.
Pieter is begonnen met Klussenbedrijf van Lierop, wat later Bouwbedrijf van Lierop is geworden. Het is in 2018 overgenomen door de broers Roy en Sven van Lierop. Die op hun beurt het bedrijf een moderne aannemer maakt.

Voor ons is heldere communicatie erg belangrijk, waarin we samen met de klant een mooi eind resultaat behalen!! Ons werk is het ontzorgen van de klant in het bouwproces!! Dit proces passen we aan op uw wensen.

We zijn echte aanpakkers! Dat hebben we van vroeger uit meegekregen, zo maakt dit de cultuur binnen ons bedrijf.

Met een jong en hecht team van Projectleiders, Uitvoerders en Timmermannen creƫren wij een goede samenwerking. Dat resulteert in een mooi eind resultaat.

Simpel door eenvoud.

Type werkzaamheden

Nieuwbouw

  • Tussenwoning/hoekwoning
  • 2 onder 1 kap
  • Vrijstaande woning
  • Vrijstaande Woning

Verbouw

  • Dakkapel/dakraam
  • Aanbouw/dakopbouw
  • Garage/schuur
  • Dak
  • Aanbouw
  • Prefab Dakkapel

Werkgebied

Nederland
Afspraken nakomen
10
Advies
10
Communicatie
10
Vakmanschap
10
Prijs/kwaliteit
9,7
Orde en netheid
10

Reviews

Mark, Eindhoven

Verbouw: Onderhoud/service

Zeer goede ervaring
Heel fijn bedrijf om mee samen te werken. Vanaf het eerste contact merk je dat er professioneel en vakkundig wordt gewerkt. Wat ik vooral waardeer, is dat er echt met de klant wordt meegedacht. Er wordt goed geluisterd naar je wensen en er wordt samen gezocht naar de beste oplossing. De communicatie is prettig en betrouwbaar en afspraken worden netjes nagekomen. Je merkt dat klanttevredenheid hier echt belangrijk is. Kortom: een professioneel en betrokken bouwbedrijf dat ik zeker zou aanraden!
21 augustus 2026
Lees verder
10

Wouter, Ommel

Verbouw: Dakkapel/dakraam

Zeer tevreden
Laagdrempelig contact en bij tussentijdse vragen makkelijk benaderbaar. Alles was mogelijk in overleg, van kale dakkapel tot volledige montage met rolluik. Fijn om die flexibiliteit te ervaren. Binnen een dag stond de dakkapel erop.
18 mei 2026
Lees verder
10

Bejan, Maastricht

Super vriendelijk, snel en zeer deskundig
Ik werk nu al enige tijd samen met Van Lierop Bouwgroep en ervaar dit als zeer prettig. Stuk voor stuk zijn het vriendelijke jongens met veel verstand van zaken. Ze komen hun afspraken altijd netjes na en de projecten verlopen snel en deskundig.
18 mei 2026
Lees verder
10

Afgeronde projecten

Kenmerken