03 juni 2025
Tanja, Purmerend
Verbouw: Dakkapel/dakraam, Aanbouw/dakopbouw
Betrouwbaar en vakkundig!
Afgelopen februari hebben wij een opbouw + nokopbouw laten uitvoeren. Begin 2024 kwamen wij in contact met Jordy met de wens voor een nokopbouw. Een volwaardige zolder ipv een vlizo zolder. In eerste instantie wilde wij dit aan de voorzijde van het huis ivm het aanzicht, maar na Jordy zijn advies was het een veel beter idee om het aan de achterzijde te doen ivm meer ruimte creëren. Aangezien aan de voorzijde een deel al recht was ipv schuin. Ook hebben we toen besloten om onze dakkapel die vrij nieuw is mee te nemen naar zolder dit was een fijne mogelijkheid!
In februari 2025 zijn Mitchell en Dion hier gestart met de werkzaamheden en we zijn hier ontzettend tevreden over. De hulp in bepaalde keuzes en tips van Mitchell waren ontzettend waardevol aangezien wij hier zelf niet veel verstand van hebben. Daarnaast werken zij heel netjes en lieten ze elke dag de werkplek keurig schoon achter, zodat wij niet in de bouwtroep achter bleven. De werkzaamheden zijn heel snel verlopen in totaal 5-6 weken. Alles was tot in de puntjes geregeld en we hebben ons nergens zorgen over hoeven maken.
We zijn ontzettend blij dat we voor Jordy als aannemer hebben gekozen en als er in de toekomst een nieuw project zich aandient zullen wij zeker weer voor hun kiezen. Voor nu genieten wij van onze nieuwe zolder (slaapkamer) inclusief vrijstaand bad!